Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Дзвінки на «Пульс» не залишаються без уваги!

Дзвінки на «Пульс» не залишаються без уваги!

З метою забезпечення відкритості й прозорості діяльності служби спеціалістами ДПІ у Богодухівському районі забезпечено інформування платників податків про функціонування антикорупційного сервісу Міністерства доходів і зборів України "Пульс", який доступний клієнтам податкової служби та митниці.

За допомогою «гарячої лінії» (044) 284-00-07 є можливість попередити:  труднощі в спілкуванні; можливі випадки некоректного ставлення, перевищення повноважень та  неякісного обслуговування платників співробітниками відомств.

Сервіс працює за принципом CALL-BACK - зворотній зв’язок. Усі інформаційні картки розглядаються своєчасно, у термін 1-2 робочих дні.

За січень – травень 2013 року від платників податків  Богодухівщини  надійшло 1 звернення, за результатами розгляду яких було невідкладно прийнято відповідні дії та проінформовано заявника.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.