Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Щодо оподаткування операцій з торгівлі цінними паперами

Щодо оподаткування операцій з торгівлі цінними паперами

Прийнятим Верховною Радою України 6 грудня 2012 року Законом України № 5519-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів» внесено зміни, зокрема, до розділу ІІІ «Податок на прибуток підприємств»Податкового кодексу України щодо оподаткування операцій з торгівлі цінними паперами та встановлено ставку податку на прибуток у розмірі 10 відсотків від об’єкта оподаткування за такими операціями.

У зв’язку з цим, звертаємо увагу на наступне. Міністерством доходів і зборів України розроблено проект наказу, яким передбачено приведення форм податкових декларацій з податку на прибуток підприємства, банку та страховика у відповідність положень Закону №5519, зокрема, шляхом викладення додатку ЦП (цінні папери) у новій редакції.

Міністерство доходів і зборів України рекомендує платникам податків використовувати нову редакцію додатку ЦП, до затвердження змін до відповідних форм податкової звітності, до податкових декларацій з податку на прибуток, яка запропонована проектом наказу, для її подання до органів державної податкової служби за своїм місцезнаходженням замість встановлених відповідними наказами форм.

Положеннями пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України встановлено, що платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов'язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році,   а за підсумками  першого  кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов'язань.

Враховуючи, що оподаткування податком на прибуток прибутку від операцій з цінними паперами за окремою ставкою 10 відсотків запроваджено з 01.01.2013 року і, відповідно, податок на прибуток від таких операцій за ставкою 10 відсотків не враховується для обрахунку базового показника для визначення авансових внесків у 2013 році, наявність прибутку від операцій з цінними паперами за підсумками І кварталу 2013 року не є підставою для подання податкової декларації з податку на прибуток за перше півріччя та три квартали 2013 року.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.