Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Рівень добровільної сплати податків платниками Богодухівщини становить 96,5%.

Зазначила начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна під час проведення чергової прес-конференції з представниками місцевих ЗМІ.

«Сучасні методи роботи податківців базуються на основі надання кваліфікованих послуг платникам податків за допомогою створення високоякісного сервісного обслуговування, та рівня партнерських відносин, де спрацьовує головний принцип «служба - для платників» з тим, щоб суб’єкти бізнесу мали необхідні умови для визначення та виконання своїх податкових зобов’язань. Істотне поліпшення ділового клімату, забезпечення рівних конкурентних умов для бізнесу та зниження адміністративного тиску - мета, яку ставить перед собою Головне управління Міндоходів у Харківській області»- наголосила Наталія Василівна.

З початку 2013 року забезпечено надходжень до Зведеного бюджету майже на 7 млн.грн. більше, ніж торік. Протягом 4 міс. цього року до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 43,2 млн. грн. Державна скарбниця поповнилася на  31,5 млн.  грн.

На розвиток Місцевого бюджету направлено 11,6 млн. грн. податків. Найвагоміші з них -  податок на доходи фізичних осіб – 8,2 млн. грн.;  плата за землю 1,8 млн. грн.; єдиний податок – 1 млн. грн.

Також в ході проведення заходу Наталія Салигіна підбила підсумки  кампанії декларування доходів громадян отриманих в 2012 році та зазначила, що цогорічна кампанія  принесла вагомі показники.

 З початку року громадянами району подано 785 декларацій про майновий стан і доходи. Задекларовано доходів на загальну суму майже 19,5 млн.грн., сума нарахованого податку становить майже 0,5 млн грн. Аналіз показав, що громадянами  задекларовано майже 10 млн.грн. від отримання спадщини, від продажу рухомого та нерухомого майна – 5,6 млн.грн., приватними нотаріусами, адвокатами, що не зареєстровані як ФОП задекларовано доходів на суму 108,7 тис.грн. Це свідчить про розуміння та усвідомлення громадянами важливості, необхідності та престижності декларування доходів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.