Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

РРО – звітуємо в електронному вигляді з 1 липня 2013р.

Темою чергової зустічі представників бізнескіл Богодухівщини з начальником ДПІ у Богодухівському районі  Наталею Салигіною стала: «РРО – пдача звітності мережею Інтернет».  

Під час проведення заходу Наталія Василівна наголосила, що згідно зі змінами у законодавстві з 1 січня 2013 року суб”єктам господарювання необхідно подавати до органів податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків касових апаратів. До закінчення гранічного терміну, коли податкова служба не застосовує  штрафні санкції за відсутність звітів електронної касової стрічки, залишилось менше двох місяців, оскільки з 1 липня 2013 року за відсутність звітів електронної касової стрічки у суб”єктів господарювання настає відповідальність. Фінансова санкція складає 170 гривень.

Для приєднання до електронної стрічки існує два шляхи. Перший – це придбати касові апарати нового покоління, які створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми. Інший спосіб – доопрацювати існуючі касові апарати, а саме: придбати необхідні модеми під конкретні моделі РРО для підключення їх до мережі Інтернет. В обох випадках підприємцям необхідно звертатись до Центрів сервісного обслуговування або виробників РРО.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.