Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Чим ризикує працівник якщо погоджується отримувати заробітну плату “в конвертах”?

Чим ризикує працівник якщо погоджується отримувати заробітну плату “в конвертах”?

Заробітну плату в "конвертах" без перебільшення можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави.

До того ж, вона позбавляє людину соціальної захищеності: старих людей - пенсій, хворих - лікарняних, а безробітних - грошової допомоги. Такі явища, як заробітна плата в "конверті" та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну зарплату і чиї трудові книжки залишаються неоформленими. Працедавці роблять це начебто в інтересах найманого працівника, який часто-густо через економічну неграмотність не усвідомлює всієї глибини обману.

Роботодавець по відношенню до неї нехтує своїми обов’язками щодо забезпечення законних соціальних гарантій працівникам – може звільнити її без пояснення причин, змушувати працювати понаднормово, як правило таким робітникам не надається щорічні оплачувані відпустки. Особливо ризикують працівники небезпечного виробництва, тому що їм при нещасному випадку на такому виробництві практично не можливо довести в Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, що травма отримана у того, чи іншого роботодавця.

Ще одним нюансом є те, що неоформлений працівник, який втратив працездатність, позбавлений можливості отримувати кошти із Фонду соціального страхування по тимчасовій втраті працездатності.

При виході на пенсію працівник, який отримував неофіційну заробітну плату зіткнеться з тим, що органи Пенсійного фонду при нарахування пенсії враховують офіційну заробітну плату. Тобто, якщо працівнику нараховувалась мінімальна заробітна плата, або нижче законодавчо встановленої плати то розмір пенсії буде на рівні мінімального.

Нагадуємо громадянам, що подолати таке негативне явище як заробітна плата «в конвертах», можливо лише спільними зусиллями. Прохання до всіх небайдужих жителів району повідомляти про випадки неофіційного працевлаштування, заниження роботодавцями заробітної плати, виплати зарплати «в конвертах» тощо ДПІ у Богодухівському районі в письмовому вигляді або за телефоном 3-33-01.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.