Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Реєстрація власної справи більше не вимагає звернення в органи Міндоходів

Реєстрація власної справи більше не вимагає звернення в органи Міндоходів

Для реєстрації власного бізнесу платникам більше не потрібно звертатися до органів Міндоходів, достатньо здати документи лише державному реєстратору, нагадав заступник начальника ДПІ у Богодухівському районі Андрій Чорненький.

За його словами, подальша реєстрація  здійснюватиметься в оперативному режимі між органами Міндоходів та Держреєстром без участі заявника.

«Після отримання всіх необхідних документів державний реєстратор зареєструє підприємця або підприємство, а відомості Єдиного держреєстру будуть передані до Міндоходів, – зазначив заступник керівника інспекції, – де протягом одного дня фахівці відомства візьмуть  на облік платника  і повідомлять про це державному реєстратору. Після чого держреєстратор видасть підприємству або підприємцю виписку з підтвердженням факту держреєстрації і відомостями про взяття на облік».

Таким чином, принцип «єдиного вікна» при реєстрації бізнесу зменшує документообіг, спрощує процедуру відкриття власної справи, економить час та гроші підприємців.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.