Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До уваги платників, які застосовують реєстратори розрахункових операцій!

До уваги платників, які застосовують реєстратори розрахункових операцій!

ДПІ у Богодухівському районі  нагадує, що 15 травня 2013 року останній день подання звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій (форма №ЗВР-1) за квітень 2013 року.

Суб`єкти господарювання, які подають до органів Міністерства доходів і зборів по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, Звіт про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій за формою  №ЗВР-1 можуть не подавати.

Нагадуємо, що з 1 січня 2013 року суб’єктам господарювання необхідно подавати до органів Міністерства доходів і зборів електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО. З 1 липня 2013 року за неподання електронної касової звітності настає відповідальність, згідно законодавства.

Також повідомляємо, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 26.04.2013 р. № 82 затверджено в новій редакції Державний реєстр розрахункових операцій. Оновлений Реєстр РРО можна переглянути за посиланням: _http://sts.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/62615.html.

Державний реєстр РРО містить інформацію щодо кожної моделі РРО: назва, версія внутрішнього програмного забезпечення, найменування заявника та виробника, термін первинної реєстрації в органах Міндоходів України, дата й номер рішення про включення до Державного реєстру, а також сфера застосування відповідного РРО.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.