Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Отримання повідомлення-рішення з податку на нерухомість громадянами, які проживають не за місцем реєстрації

Отримання повідомлення-рішення з податку на нерухомість громадянами, які проживають не за місцем реєстрації

Фізичним особам –платникам податку на нерухоме майно, які зареєстровані та/або проживають за іншою адресою, ніж адреса об’єкта нерухомості рекомендується завчасно повідомляти територіальний орган Міндоходів України про свої місце перебування для надсилання податкового повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно.

Вказана ситуація стосується також  фізичних осіб у власності яких є декілька об’єктів житлової нерухомості, а власник при цьому не проживає та/або не зареєстрований в жодному з них.

У разі наявності у платника податку декількох об’єктів оподаткування база оподаткування обчислюється окремо за кожним з таких об’єктів.

При цьому звертаємо увагу, що обчислення суми податку з об’єктів  житлової нерухомості фізичних осіб проводиться територіальним органом Міндоходів  за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості.

Слід зауважити, що повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим), якщо його вручено особисто платнику (чи його законному представнику), надіслано на адресу за місцем проживання або на останню відому адресу з повідомленням про вручення (п. 58.3 статті 58 Податкового Кодексу).

У разі, коли платнику неможливо фактично вручити повідомлення-рішення через його відсутність за місцезнаходженням, відмову прийняти податкове повідомлення-рішення або з інших причин, документ вважається врученим платнику податків у  день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.   

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.