Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До уваги юридичних осіб – платників податку на прибуток

До уваги юридичних осіб – платників податку на прибуток

З 2013 року змінено порядок подання звітності по податку на прибуток. Звітним (податковим) періодом для платників податку на прибуток визначено рік. Отже, платники податку на прибуток, які сплачують авансові внески і ті підприємства, які їх не сплачують, платники податку, які зареєстровані протягом звітного (податкового) року та неприбуткові установи і організації подають Податкову декларації з податку на прибуток за підсумками 2013 року (п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України).

Ставка податку на прибуток у 2013 році становить 19 відсотків. Для суб’єктів індустрії програмної продукції, які застосовують особливості оподаткування, передбачені нормами Податкового кодексу становить 5 відсотків ( п.10 підрозділу 4 розділу ХХ  ПКУ). Крім того, з 2013 року додатний фінансовий результат від операцій з цінними паперами, що визначається згідно з правилами п.153.8 ст.153 ПКУ включається до об’єкта оподаткування та оподатковується за ставкою 10 відсотків (п.151.4 ст.151 ПКУ).

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.