Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Актуально!

Актуально!

Міндоходів України розроблено проект наказу, яким затверджено нову форму Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами, що подається платниками податків до органів державної податкової служби за своїм місцезнаходженням.

До затвердження зазначеного наказу Міндоходів України рекомендує платникам Декларацію з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами подати за І квартал 2013 року за запропонованою формою.

Граничний строк подання зазначеної декларації - 13.05.2013 року. Останній строк сплати податкових зобов’язань - 20.05.2013 р.

Форму декларації рекомендується подавати платникам податків, що належать до великих та середніх підприємств в паперовому вигляді, а додатки до неї - в електронному вигляді (формат xls)

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.