Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Право на податкову знижку за навчання у декількох навчальних закладах або за кордоном

Право на податкову знижку за навчання у декількох навчальних закладах або за кордоном

Платник податків, який бажає скористатися правом на податкову знижку повинен надати декларацію про майновий стан та доходи.

Податковою знижкою для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, вважається сума  витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг)  у резидентів (фізичних або юридичних осіб) протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного доходу, що оподатковується, отриманого за результатами такого звітного року. 

До витрат, дозволених у включення до податкову знижку відноситься, зокрема, сума коштів, сплачених за навчання закладам середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати.

Така сума не може перевищувати  у 2012 році - 1500 грн., в розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного року.

Слід зазначити, що податкова знижка застосовується виключно до доходу, отриманого платником податку у вигляді заробітної плати.

Таким чином, платник податків, який навчається у декількох  навчальних закладах України, при виконанні всіх вимог, передбачених Податковим кодексом , має право скористатися податковою знижкою на навчання. А платники, які навчаються за кордоном, право на податкову знижку в частині витрат у вигляді суми грошових коштів , сплачених на користь закордонних учбових закладів, не мають.

Звертаємо увагу, що до податкової знижки включаються фактично здійснені  протягом звітного податкового року витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними чеками,  копіями договорів. У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено  вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні роки не переноситься.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.