Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Головне - соціальна захищеність громадян

Головне - соціальна захищеність громадян

Сьогодні громадяни, які погоджуються на зарплату “в конвертах”, сприяють розвитку тіньових схем ухилення від сплати податків та позбавляють себе соціальної захищеності.  Працівники ДПІ у Богодухівському районі не залишають поза увагою ці проблеми. Тому  що захист прав та законних інтересів платників податків – один із пріоритетів податкової служби. 

Податківцями інспекції спрямовується робота на виявлення роботодавців, які виплачують заробітну плату нелегально, нижче або на рівні мінімальної заробітної плати, порушують трудове законодавство – наймають працівників без оформлення трудових договорів та трудових книжок.

З метою поліпшення соціального захисту населення та мобілізації до бюджету податку на доходи фізичних осіб, а також з метою забезпечення додержання суб’єктами господарської діяльності державних гарантій в оплаті праці та легалізації виплат заробітної плати  ДПІ у Богодухівському районі запровадила телефони, за якими можна передзвонити і повідомити про факти отримання заробітної плати у «конвертах».Телефонуйте -  3-33-01.

 Не позбавляйте себе не тільки права на достойне пенсійне забезпечення в майбутньому, але й на отримання, гарантованого державою, соціального захисту. Як відомо, всі соціальні відрахування проводяться виходячи з реальної заробітної плати, що нараховується працівнику.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.