Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До завершення деклараційної кампанії залишилося менше місяця

ДПІ у Богодухівському  районі нагадує громадянам про необхідність задекларувати свої доходи, отримані протягом 2012 року. Часу для подання декларації про майновий стан та доходи залишилося менше місяця – до 1 травня 2013 року.

На сьогоднішній день хотілося б відзначити Хрущовомикитівську, Павлівську,Степнянську, Губарівську  сільські ради. Там подано 100% декларацій про майновий стан громадянами, що свідчить про високу свідомість громадян по наповненню місцевого бюджету як сільської, так і районної ради. Хочеться, щоб громадяни, які ще не прийняли участь у проведеній кампанії декларування доходів замислилися над цим питанням і прийняли правильне рішення, адже часу до її закінчення залишилося дуже мало. Все це стосується  громадян які отримали спадщину, дарування, які здійснювали купівлю-продаж рухомого та нерухомого майна, надавали нерухомість в оренду, житловий найом.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо декларування платники податків можуть звернутися за роз’ясненням безпосередньо до податкової інспекції та сервісного центру, які на період кампанії декларування працюють у посиленому режимі, або зателефонувати до кол-центру Міндоходів за номером 0800-501-00-7.

Всю інформацію про порядок декларування доходів можна отримати на веб-порталі ДПСУ та субсайтах регіональних органів ДПС у розділі „Декларування громадянами майнового стану і доходів”, або зателефонувавши за телефоном 3-33-01.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.