Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Новації Податкового кодексу – роз’яснення платникам податків

Вже стало доброю традицією податкової служби Богодухівщини знайомити платників податків з особливостями податкового законодавства.

Нещодавно у будинку культури відбувся спільний  семінар за участі податківців, представників видавничого центру ДПС України журналу «Вісник податкової служби України» Надії Ланової, та Людмили Черненко із залученням місцевих засобів масової інформації.

Платників податків поінформували про новації Податкового кодексу, зупинилася на актуальних питаннях оподаткування, особливостях застосування РРО з контрольною стрічкою в електронній формі. Достатньо часу приділили нюансам цьогорічної деклараційної кампанії доходів громадян, проведенням річних перерахунків податку на доходи фізичних осіб.

Також під час проведення семінару учасник акції «Час подарунків» журналу «Вісник податкової служби України» підприємство СФГ «Муравський шлях» отримало подарунок. Підприємство щорічно здійснює передплату журналу «Вісник податкової служби України».

Присутні на семінарі мали змогу отримати відповіді на всі свої запитання.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.