Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Забезпечення високоякісного сервісу для платників податків

Забезпечення високоякісного сервісу для платників податків

В ДПІ у Богодухівському  районі  відбувся брифінг начальника інспекції Наталії Салигіної для представників засобів масової інформації, на якому висвітлювалися питання створення принципово нової системи адміністрування податків, роботи Центру обслуговування платників податків, отримання ключів та програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та про хід  кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2012 році.

Наталія Салигіна проінформувала про зміни, які відбуваються у діяльності органів податкової служби. Зокрема, відзначила  податкові сервіси, які дозволяють органам ДПС перейти від фіскального органу до сервісної служби. Звернула увагу на діяльність Центру обслуговування платників податків, в якому платники податків мають можливість одержати фахові консультації з питань податкового законодавства, отримати допомогу щодо складання звітності, здати податкову звітність, одержати довідки і дозвільні документи. Якісний сервіс для платників податків – це основний крок для створення сприятливих і рівних конкурентних умов для розвитку кожного суб’єкта господарювання.

Начальник ДПІ більш детально зупинилася на функціонуванні Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України, де можна безкоштовно отримати ключі електронного цифрового підпису. Також повідомила, що перелік документів, необхідних для отримання посиленого сертифікату ключа, та всю інформацію щодо діяльності АЦСК розміщено на офіційному сайті Центру _www.cskidd.gov.ua.

Керівник податкової інспекції наголосила, що з 1 січня 2013 року триває кампанія декларування громадянами свого майнового стану і доходів, отриманих ними протягом 2012 року. Декларації про доходи прийматимуться до 1 травня 2013 року. Для зручності обслуговування підприємців Державна податкова служба впровадила сервіс «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», що дозволяє заповнити декларацію в електронному вигляді. Для користування послугою платникові треба буде мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно.

На офіційному веб-порталі податкової служби (_www.sts.gov.ua) створено спеціальний банер, у якому детально пояснюється порядок заповнення декларації та її додатків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.