Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Актуальні запитання від громадян

Актуальні запитання від громадян

Випадки, коли платники податку зобов'язані подавати податкову декларацію за результатами податкового (звітного) року визначені, зокрема, пп. «є» п. 176.1 ст. 176 Податкового кодексу. А саме, якщо протягом такого податкового (звітного) року оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися, надавалися) у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, платнику податку у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.

Водночас, п. 179.2 ст.179 Податкового кодексу встановлено, що обов'язок платника податку щодо подання річної податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував, зокрема, доходи    зазначені у пп. «є» п. 176.1 ст. 176  від двох і більше податкових агентів, і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих (виплачених, наданих) такими податковими агентами не перевищує ста двадцяти розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.

Оскільки Законом України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2012 року було встановлено в розмірі 1073 грн. на місяць, то розмір річного доходу, який   зобов’язує  платника податку  подавати річну податкову декларацію за 2012 рік повинен перевищувати 128760 грн.

Отже, якщо  загальний річний оподатковуваний дохід працівника, який він одержував протягом 2012 року від декількох податкових агентів  перевищує  128760 грн., то такий громадянин повинен подати річну податкову декларацію за наслідками 2012 року.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.