Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Часу залишилось небагато

Часу залишилось небагато

ДПІ у Богодухівському районі  нагадує, що для подання декларації про майновий стан і доходи залишилося трохи менше місяця - до 1 травня 2013 року.

Звертаємо увагу на особливості цьогорічної кампанії - в обов'язковому порядку повинні декларувати доходи ті фізичні особи, які у минулому році отримували дохід у вигляді заробітної плати чи суми винагород від декількох податкових агентів і при цьому загальна сума доходу перевищила 128760 грн.

Також, згідно з Податковим кодексом, громадяни мають право на податкову знижку, тобто повернення зайво сплаченого податку. Для цього протягом усього року можна подати декларацію про доходи та витрати минулого року.

У разі виникнення будь-яких питань щодо декларування можна звернутися за роз'ясненням безпосередньо в податкові інспекції та сервісні центри, які на період кампанії декларування працюють у посиленому режимі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.