Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Для бухгалтерів - про зміни з ПДВ

Для бухгалтерів - про зміни з ПДВ

ДПІ у Богодухівському районі звертає увагу підприємств, що є платниками податку на додану вартість, на зміни, які запроваджені вже з квітня цього року.

По-перше: скасовано такі форми податкової звітності з податку на додану вартість:

 - податкової декларації (скороченої);

 - податкової декларації (спеціальної);

 - податкової декларації (переробного підприємства);

 - уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (щодо діяльності відповідно до статті 209 розділу V Кодексу);

 - уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (щодо діяльності відповідно до пункту 209.18 статті 209 розділу V Кодексу);

 - уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (щодо діяльності відповідно до пункту 1 підрозділу 2 розділу XX Кодексу).

По-друге: з 1 квітня для платників податку на додану вартість запроваджено нову уніфіковану форму податкової декларації з ПДВ та уточнюючого розрахунку для всіх платників податків.

Всі платники податку на додану вартість подають податкову декларацію з ПДВ з відміткою «загальна».

Переробні підприємства, підприємства, які зареєстровані як суб'єкти спеціального режиму оподаткування, і сільськогосподарські підприємства, які здійснюють діяльність відповідно до пункту 209.18 статті 209 Податкового кодексу, подають крім декларації з ПДВ з відміткою «загальна» для розрахунків з державним бюджетом, ще й декларацію з податку на додану вартість з відміткою про спеціальний режим оподаткування для відображення відповідного виду діяльності платника.

По-третє: починаючи з 1 березня платники податку мають вести реєстр виданих та отриманих податкових накладних за новими формою та  порядком, а з 1 квітня - за новою формою подавати копії записів у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних до органів ДПС.

А також звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 201.15 статті 201 розділу V Податкового кодексу України платники податку повинні щомісячно в терміни, які передбачені для податкової звітності (календарний місяць), подавати органу державної податкової служби копії записів у реєстрах за такий період в електронному вигляді.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.