Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Майже 32,5 мільйони гривень сплатили платники Богодухівського району до бюджетів усіх рівнів

Із цієї суми до Державного бюджету за перший квартал 2013 року платники податків Богодухівщини  спрямували 23,9 мільйона гривень, що більше планового показника на 6,4 відсотка. Про це повідомила начальник ДПІ у Богодухівського району Наталія Салигіна під час чергової прес-конференції з представниками ЗМІ.

Зокрема, сплачено податку на прибуток у сумі майже 0,8 мільйона гривень, понадпланово надійшло 11,7 відсотка, надходження від податку на додану вартість склали 1,6 мільйони гривень, темп росту становить  100,7  відсотки.

До місцевих бюджетів за два місяці надійшло майже 9,6 мільйонів гривень,  виконання розрахункової бази забезпечено на 107,6 відсотка.

Окрім поточної сплати податків, за три місяці поточного року відбулося скорочення податкового боргу до Держбюджету на 3 мільйона гривень. Для ліквідації податкової заборгованості податківці Богодухівського району застосовують різноманітні заходи, зокрема, проведення виконавчих дій. Так, з початку року до державної виконавчої служби направлено 6 обмежень щодо виїзду боржників за кордон, загальний борг яких становить понад 129 тисяч  гривень.

 Поряд із забезпеченням контролю над бюджетними надходженнями податківці приділяють максимум уваги до впровадження нових форматів обслуговування платників податків. Зокрема, під час проведення кампанії з декларування доходів громадян ми не тільки забезпечуємо належний, зручний прийом декларацій на місцях, але й популяризуємо новий сервіс – електронне декларування. Із 344 декларацій про майновий стан і доходи громадян, які вже надійшли до податкової інспекції, 10 надіслані в електронному вигляді. Мешканці Богодухівського району задекларували доходів на загальну суму 4,2 мільйона гривень, у результаті сплати яких до місцевого бюджету додатково надійде 279,3 тисяч гривень – наголосила Наталія Салигіна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.