Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

«Декларувати свої доходи та сплачувати податки – це престижно та по-європейські»

         

Саме під таким гаслом відбувсь захід «Податковий час» з учнями  Богодухівського ліцею №3 за участі застуника начальника ДПІ Андрія Чорненького.

Під час проведення лекії дітям розповіли, що подання податкової декларації про майновий стан і доходи передбачено Конституцією України та Податковим Кодексом України, розглянуті основні питання щодо порядку подання податкової декларації категорій платників податку на доходи фізичних осіб, які мають подавати річну податкову декларацію та переліку доходів, що підлягають обов’язковому декларуванню.

Фахівці ДПІ акцентували увагу присутніх  – майбутніх платників податків, що з 2013  року податковою службою започатковано новий сервіс – можливість подання декларації про доходи, отримані у 2012 році, через Інтернет.

Особливу зацікавленість у дітей викликала інформація про можливість реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2012 року, зокрема компенсація вартості здобуття освіти. В цьому випадку  податкову декларацію можна надати упродовж всього  року. Декларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем реєстрації платника податку. При цьому, звернуто увагу, що у разі, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

В кінці заходу майбутніх абітурієнтів ознайомили з правилами вступу до Національного університету Державної податкової служби України в місті Ірпінь.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.