Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Звернення Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка з приводу законопроекту про трансфертне ціноутворення

Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим підписаний для внесення до парламенту законопроект про трансфертне ціноутворення.  Мало хто вірив, що це можливо. В  тому, що цей документ з’явився на світ, був привселюдно обговорений, деталізований з урахуванням побажань бізнесу,  заслуга противників цього документу, можливо, не менша, аніж прихильників. Принаймні, вся країна обізнана про принципову позицію уряду  щодо  припинення виведення капіталів в офшори.

Словосполучення «трансфертне ціноутворення» сьогодні відоме та зрозуміле не тільки бізнесменам, експертам, народним депутатам, а й багатьом іншим громадянам, які до цього були далекими від питань  державного регулювання економіки. Тому я маю висловити подяку всім, хто так чи інакше долучився до розгортання всезагальної дискусії щодо «офшорного» питання.

Готовність українського бізнесу до роботи за найкращими світовими стандартами явно недооцінили, а бажання зекономити та зменшити витрати – переоцінили. Сумлінні підприємці стали нашими союзниками у розробці цього необхідного для наведення ладу законопроекту.

 Дуже тішить та дає велику надію на успіх конструктивна позиція бізнесу, точніше – тієї здорової частки підприємницьких кіл, що прагнуть респектабельності, прозорості, соціальної відповідальності та поваги з боку держави, клієнтів, зарубіжних партнерів. Що прагнуть працювати легально, залишивши позаду поняття «тінь» та «мінімізація податкових зобов’язань».

Власники та топ-менеджери провідних українських корпорацій вже не готові розмінювати примарні «вигоди» на свою репутацію добропорядних платників податків, соціально відповідальних бізнесменів, гідних представників нашої країни у міжнародній бізнес-спільноті.

Тепер настала черга українських депутатів прийняти вольове рішення в інтересах нашої  держави та її громадян. Продемонструвати всім нашу здатність не тільки географічно, але й ідеологічно, організаційно, культурно та ментально стати повноправною частиною Європи та світу.

Впевнений, що українські парламентарі зможуть проявити конструктивну позицію при розгляді цього законопроекту та зроблять свій внесок у формування в Україні податкової культури європейського зразка – саме практика провідних країн ЄС була нашим взірцем при розробці запропонованих законодавчих новацій. Ми з вами стоїмо  на порозі історичних змін. Я глибоко переконаний, що з моменту прийняття Верховною Радою цього закону ми зможемо вживати фрази на кшталт «цивілізоване ведення бізнесу» та «податкова культура» не в якості опису наших мрій та побажань, а як реальні атрибути стану  національної економіки.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.