Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Функцію адміністрування єдиного соціального внеску покладено на Міністерство доходів і зборів

Функцію адміністрування єдиного соціального внеску покладено на Міністерство доходів і зборів

В даний час функцію по адмініструванню єдиного соцвнеску покладено на Пенсійний фонд. Але ефективність збору єдиного соцвнеску, за підрахунками експертів, становить всього 84,5%. Тому Президентом України прийнято рішення передати адміністрування єдиного соціального внеску новоствореному міністерству.

За словами Олександр Клименко, міністра доходів і зборів України, відомство планує істотно спростити адміністрування ЄСВ для підприємців і збільшити його надходження.

Резерв для збільшення таких надходження повинна стати детінізація економіки, ліквідація конвертаційних центрів і виведення заробітних плат співробітників підприємств із тіні. Також одним з основних завдань міністерства є боротьба з правопорушеннями при застосуванні законодавства з питань сплати ЄСВ.

Міндоходів, відповідно до покладених на нього завдань, визначає єдину методологічну базу звітності з ЄСВ, а також здійснює контроль за дотриманням податкового та митного законодавства, законодавства з адміністрування єдиного внеску та в межах своїх повноважень - іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на міністерство.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.