Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податок на нерухомість

Податковим кодексом України з 1 січня 2013 року запроваджено податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Його платниками є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають у власності житлову нерухомість. Така нерухомість оподатковується відповідно до ставок податку, встановлених сільською, селищною або міською радою.

Для квартир, житлова площа яких складає 240 і менше квадратних метрів, та житлових будинків із площею не більше 500 квадратних метрів ставка податку не перевищуватиме 1% від розміру мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня звітного року (станом на 01.01.2013 р. – 1147 грн.). Якщо ж житлова площа перевищує згадані показники, ставка податку – 2,7% від розміру вказаної мінімальної зарплати.

До 1 липня звітного року органи державної податкової служби надсилатимуть платникам податків – фізичним особам податкове повідомлення-рішення про суму податку на нерухомість. У разі виникнення непорозумінь щодо цієї суми платники мають право звертатися до податкової для звірки даних і врегулювання відповідних питань.

Шановні громадяни, з’явіться до податкової інспекції  для звірки щодо об’єктів житлової нерухомості  (пп.265.7.3 статті 265 Податкового Кодексу.)

За додатковою інформацією звертайтесь до Центру обслуговування платників податків ДПІ у Богодухівському районі  за телефоном 3-33-01.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.