Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Про новітні електронні сервіси

Про новітні електронні сервіси

Під час зустрічі із ЗМІ в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Олександр Іванцов поінформував про роботу податкових органів у напрямку перетворення з фіскального органу в сервісну службу. «Однією з головних подій минулого року стало відкриття  Центру обслуговування платників податків. Послугами центру у 2012 році скористалося більше 35 тисяч громадян. Саме завдяки налагодженню постійного діалогу з платниками податків, податкова служба зможе досягти поставленої мети», - зазначивОлександр Миколайович.

Присутніх поінформовано про новітні електронні сервіси, запроваджені ДПС України, про роботу Акредитованого центру сертифікації ключів.

«Зараз Податковою службою для платників запроваджується ряд електронних сервісів, зокрема, всі можуть скористатися сервісом для підприємців – „Податковий асистент”. В основу даного сервісу закладено повідомлення платників через Інтернет про податкові ризики, які податківці виявляють під час моніторингу їх господарської діяльності. Листування буде індивідуальним та конфіденційним, при цьому податкова буде пропонувати самостійно усунути недоліки до офіційного подання звітності. Скористатися новим сервісом зможуть лише ті платники, що подають звітність в електронному вигляді», - наголосив Олександр Іванцов.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.