Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Нарада з представниками бізнесу

Нарада з представниками бізнесу

Для зміцнення взаємовідносин між платниками податків та податківцями, з метою надання всілякої допомоги у вирішенні нагальних проблем, в ДПІ у Богодухівському районі була проведена нарада з представниками бізнес-кіл.

Мета заходу - налагодження конструктивного діалогу та збільшення надходжень податків до бюджету усіх рівнів. «Необхідність сплачувати податки – це невід’ємна частина підприємницької діяльності, жодна держава світу не може існувати без податків», - наголосив в.о. начальника ДПІ Олександр Іванцов, на початку наради. Він  зазначив, що триває робота щодо покращення рівня організації та адміністрування податків і зборів, тому сумлінність платників та наполеглива праця  податківців у роботі з проявами тіньової економіки приносять необхідні результати по наповненню бюджету.  Обговорюючи динаміку та тенденції податкових надходжень, детально проаналізовано резерви з податку на прибуток підприємств – мінімізаторів, з’ясовані перспективи підвищення навантаження.

Олександр Миколайович звернув увагу присутніх на прийняті зміни в податковому законодавстві, а саме Податковим кодексом України з 1 січня 2013 року передбачено зниження ставки податку на прибуток з 21% до 19%, наступний етап зниження передбачений у 2014 році, та ставка податку знизиться до 16%. Податкова служба намагається, насамперед, полегшити роботу бізнесу. Для цього створено та діють різноманітні сервиси Державної податкової служби України. Серед них «Єдина база податкових знань», «Пульс», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», та інші. На часі запровадження нового сервісу «Електронний кабінет платника податків», який дозволить в режимі реального часу отримати відповідь на питання у податковій сфері.

Керівник також акцентував увагу учасників заходу на тому, що з 1 січня 2013 року розпочалась кампанія декларування доходів за 2012 рік фізичними особами – підприємцями і громадянами. А  також поінформував про те, що платники податків мають змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи у режимі реального часу і подати її мережею Інтернет, не відвідуючи податкові органи. Він також ознайомив присутніх з умовами подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку, оформлення документів для укладення договору на надання послуг ЕЦП та отриманням сертифіката відкритого ключа.    

Підводячи підсумки, учасники констатували, що кожна зустріч податківців та представників бізнес-середовища дають можливості  на покращення співпраці та підтримки зворотного зв’язку.        

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.