Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Якщо загальна сума податкового боргу не перевищує 340 грн. податкова вимога не надсилається

Проведення перевірок платників податків в порядку встановленому Податковим кодексом України є однією з основних функцій органів державної податкової служби.

Відповідно до ст.86 Податкового кодексу, результати перевірок оформлюються у формі акта або довідки. У разі встановлення під час перевірки порушень складається акт, якщо такі порушення відсутні складається довідка.

Нараховану узгоджену суму грошового зобов’язання платник податків повинен сплатити протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення.

Невиконання такого зобов'язання тягне за собою утворення податкового боргу. У даному випадку податковий орган надсилає такому платнику податків податкову вимогу, яка формується автоматично на підставі даних облікової інформаційної системи органів державної податкової служби. Податкова вимога містить відомості про факт виникнення грошового зобов’язання та права податкової застави, розмір податкового боргу, попередження про опис активів, які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави.

Якщо загальна сума податкового боргу не перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( 340 грн.) податкова вимога не надсилається.

До того ж майно платника податків, який має податковий борг, передається в податкову заставу, яка є способом забезпечення сплати платником податків грошового зобов'язання та пені, не сплачених таким платником у строк, визначений Податковим кодексом.

Право податкової застави поширюється на будь-яке майно платника податків, яке перебуває у його власності і балансова вартість якого відповідає сумі податкового боргу платника податків, а також на інше майно, на яке платник набуде прав власності у майбутньому.

У разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення-рішення. Скарга, подана із дотриманням строків, зупиняє виконання платником податків грошових зобов’язань, визначених у повідомленні-рішенні до дня закінчення процедури оскарження.

Протягом зазначеного строку податкові вимоги з податку, що оскаржується, не надсилаються, а сума грошового зобов’язання вважається неузгодженою.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.