Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Переобладнали авто на газ – отримали податкову знижку

Як стверджують в управлінні взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Харківській області, власники авто, які переобладнали своїх «залізних коней» для роботи на зрідженому (стисненому) газу чи біопаливі, можуть одержати від держави часткову компенсацію своїх витрат у вигляді податкової знижки.

Процедура її отримання виписана у статті 166 Податкового кодексу України.

Наприклад, якщо минулого року автомобіль був переведений з бензину на газ і на руках є документи, які підтверджують затрати на установку обладнання, то протягом нинішнього року можна повернути частину витрат. Для цього необхідно подати до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про майновий стан та доходи за 2012 рік та написати заяву, в якій вказати номер розрахункового рахунку для зарахування коштів.  

«Щоб заощадити на пальному, минулого року, встановила на автомобілі газобалонове обладнання. А пізніше дізналася, що за це можу отримати ще й грошову компенсацію, - розповіла Людмила, автомобіліст з п’ятирічним стажем, яка прийшла до Харківської ОДПІ, щоб здати декларацію про майновий стан та доходи. - У Центрі обслуговування платників податків мене проконсультували, які документи треба мати, як заповнити декларацію про доходи, дали зразок для написання заяви. Через два місяці я маю отримати на свою зарплатну картку 15% від затрат на переобладнання автомобіля. Отже мої затрати на ГБО окупляться значно раніше, ніж я очікувала». 

На сьогодні таких автомобілістів, які використовують своє право на податкову знижку, поки не багато. За словами податківців, у минулому році, в основному, податкову знижку отримали громадяни, які платили за навчання у вишах та коледжах (87%), витратилися на оплату іпотечного житлового кредиту (7%) або страхування (5%).

Втім, уже в період нинішньої кампанії декларування кількість звернень автомобілістів за податковою знижкою може збільшитися.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.