Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Порядок обчислення та сплати радіочастотного збору

Законом України від 20.11.12  N 5503-VI внесені зміні до Податкового кодексу України, більшість з яких набрала чинності з 1 січня 2013 року.

Зокрема, зазначеним документом збільшено ставки для нарахування збору за користування радіочастотним ресурсом України - їх диференційовано залежно від виду радіозв'язку та діапазону радіочастот і визначено за 1 мГц смуги радіочастот на місяць у гривнях.

Платниками збору за користування радіочастотним ресурсом України на підставі ст. 318 Податкового Кодексу є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс, які користуються ним у межах виділеної частини смуг радіочастот загального користування на підставі отриманих дозвільних документів (ліцензій та дозволів на користування ресурсом).

Об'єктом оподаткування збором є ширина смуги радіочастот, що визначається як частина смуги радіочастот загального користування у відповідному регіоні та зазначена в ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України або в дозволі на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою для технологічних користувачів і тих, які користуються радіочастотним ресурсом для розповсюдження телерадіопрограм.

Обчислюється збір за користування радіочастотним ресурсом України за базовий податковий (звітний) період, який  дорівнює календарному місяцю. При цьому платники збору обчислюють його суму, виходячи з виду радіозв'язку, розміру встановлених ставок та ширини смуги радіочастот за кожним регіоном окремо.

Розрахунок збору складається за формою, затвердженою наказом № 1018, та подається платниками до органів державної податкової служби у строки, визначені для місячного податкового (звітного) періоду, за місцем податкової реєстрації (п. 321.5 ст. 321 Податкового кодексу). Тобто протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (пп. 49.18.1 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу).

Сплачується збір у строки, визначені для місячного податкового (звітного) періоду за місцем податкової реєстрації (п. 322.1 ст. 322 Податкового кодексу). А саме протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації (п. 57.1 ст. 57 Кодексу).

Платники збору, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України на підставі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, сплачують збір починаючи з дати видачі ліцензії. Інші платники збору сплачують збір починаючи з дати видачі дозволу на експлуатацію радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Сплата збору здійснюється платниками збору з дати видачі першого дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою в даній смузі радіочастот у відповідному регіоні незалежно від загальної кількості дозволів, наданих платнику збору в такій смузі радіочастот у певному регіоні.

Після отримання дозвільних документів платники збору у місячний строк після їх видачі повинні подати до органів державної податкової служби  копії таких документів.

У разі несплати збору або сплати його в неповному обсязі органи державної податкової служби протягом шести місяців передають інформацію про таких платників до центрального органу з регулювання у сфері телекомунікації, користування радіочастотним ресурсом та надання послуг поштового зв'язку для вжиття до них заходів згідно із законодавством.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.