Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані подати податкову декларацію

Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані подати податкову декларацію

Особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність, зобов'язана подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами звітного року не пізніше 30 квітня 2013 р. та самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій податковій декларації, до 1 серпня 2013 р.

Згідно пп. 14.1.226 статті 14 Податкового кодексу України незалежна професійна діяльність - участь фізичної особи у науковій, літературній, артистичній, художній, освітній або викладацькій діяльності, діяльність лікарів, приватних нотаріусів, адвокатів, аудиторів, бухгалтерів, оцінщиків, інженерів чи архітекторів, особи, зайнятої релігійною (місіонерською) діяльністю, іншою подібною діяльністю за умови, що така особа не є працівником або фізичною особою - підприємцем та використовує найману працю не більш як чотирьох фізичних осіб.

Для визначення бази оподаткування податком на доходи фізичних осіб розраховується середньомісячний оподатковуваний дохід як отриманий загальний річний оподатковуваний дохід, зменшений на суму документально підтверджених річних витрат, поділений на кількість календарних місяців, протягом яких здійснювалась діяльність.

Декларація про майновий стан і доходи заповнюється на підставі даних книги обліку доходів і витрат, де зазначають назву та код виду діяльності згідно з КВЕД, за здійснення якого одержано дохід, суму одержаного доходу, вартість документально підтверджених витрат, пов’язаних з провадженням діяльності, суму чистого оподатковуваного доходу.

Якщо доходи отримано виключно від провадження незалежної професійної діяльності, додатки до декларації не заповнюються.

У разі отримання фізичною особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність, інших доходів з джерел їх походження в Україні та іноземних доходів така особа заповнює відповідні додатки до декларації про майновий стан і доходи за правилами, встановленими для платників податку — фізичних осіб.

Дізнатися більше щодо порядку заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи Ви можете на офіційному веб-порталі ДПС України: _www.sts.gov.ua  у  банері «Декларування громадянами майнового стану і доходів 2013».

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.