Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Змінено пропорції сплати податку на додану вартість переробниками сільськогосподарської продукції

Змінено пропорції сплати податку на додану вартість переробниками сільськогосподарської продукції

Переробники сільськогосподарської продукції будуть сплачувати податок на додану вартість у2013 році до спеціального фонду Державного бюджету України 40 відсотків, а на спеціальний рахунок – 60 відсотків; у 2014 році – відповідно по 50 відсотків. У минулому році така категорія платників сплачувала податок у пропорції 30 та 70 відсотків. В Івано-Франківській області обліковано близько 30 таких платників, найбільше з них знаходиться в Коломийському, Тисменицькому і Тлумацькому районах.

Законом України  від 22.12.2011 № 4268-VI, який набрав чинність з 1 січня 2012 року,  внесено зміни до пункту 1 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо механізму виплати сільськогосподарським товаровиробникам компенсації за продані ними молоко і м’ясо в живій вазі.

Про це та інші особливості сплати та обліку податку на додану вартість переробними підприємствами зазначено в листі ДПС України 02.02.2012 №3213/7/15-3117 «Щодо забезпечення виконання норм Закону України № 4268-VI».

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.