Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Діалог з громадськістю

«Необхідність сплачувати податки – це невід’ємна частина підприємницької діяльності, жодна держава світу не може існувати без податків», - наголосила на початку зустрічі  начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна.

Податківці повідомили, що на даний час по всій країні триває широкомасштабна кампанія декларування доходів, отриманих в 2012 році. Декларацію про доходи за 2012 рік надають громадяни, які  отримували окремі види оподатковуваних доходів, які не підлягали оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати. В такому випадку платник податку зобов’язаний самостійно включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну Декларацію до 1 травня 2013 року.

Також  звернули увагу  платників податків на те, що з 1 січня 2013 року в Україні введено податок на нерухомість. Це передбачено статтею 265 Податкового кодексу України. Платниками такого податку є  власники житлової нерухомості, як фізичні, так і юридичні особи.  Також були розглянуті  пільги з податку на нерухоме майно для фізичних осіб  і важливі нюанси справляння цього податку.

Під час спілкування  на всі питання присутні отримали вичерпні відповіді.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.