Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Сьогодні на порядку денному – декларування доходів громадян

Сьогодні на порядку денному – декларування доходів громадян

Про це наголосив під час зустрічі з представниками бізнесу заступник начальника ДПІ у Богодухівському районі Андрій Чорненький.

Посадовець акцентував увагу присутніх на нових підходах у роботі податкової служби та останніх змінах у податковому законодавстві. Зокрема, податківець повідомив, що з 1 січня 2013 року розпочалася кампанія декларування громадянами свого майнового стану і доходів, отриманих ними протягом 2012 року. Декларація про майновий стан та доходи подається за місцем своєї податкової адреси до 1 травня 2013 року.

Для зручності обслуговування громадян і підприємців Державною податковою службою України впроваджено новий сервіс: «Заповнення декларації про майновий стан і доходи» в електронному вигляді. Для користування цією послугою платникові необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно.

З початком деклараційної кампанії громадяни можуть отримувати консультаційну допомогу в Центрі обслуговування платників податків та отримати безкоштовно бланки податкової звітності. Для зручності громадян запроваджено також спеціальний режим роботи податківців, а саме на період деклараційної кампанії передбачено можливість приймання декларації у вихідні дні та вечірні години.

Податкову декларацію подають не лише з метою декларування доходів. Громадяни мають право на отримання податкової знижки. При цьому при реалізації права на податкову знижку строк подання декларації не обмежується 1 травня, а триває до кінця року.

Інформацію про порядок декларування доходів можна отримати на офіційному веб-порталі ДПС України, де створено окремий розділ «Декларування громадянами майнового стану і доходів».

Також присутні були поінформовані про податок на нерухомість.

Під час конструктивного діалогу підприємцями було позитивно схвалено низку нових електронних сервісів, які надає податкова служба, та обговорено перспективи подальшої співпраці.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.