Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Про новітні електронні сервіси - за «круглим столом»

Про новітні електронні сервіси - за «круглим столом»

Присутніх поінформовано про роботу податкових органів у напрямку перетворення з фіскального органу в сервісну службу. «Однією з головних подій минулого року стало відкриття при  ДПІ у Богодухівському районі Центру обслуговування платників податків. Саме завдяки налагодженню постійного діалогу з платниками податків, податкова служба зможе досягти поставленої мети», - зазначила начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна.

Присутніх проінформували про новітні електронні сервіси, запроваджені ДПС України, про роботу Акредитованого центру сертифікації ключів.

Під час «круглого столу» було обговорено питання деклараційної кампанії -2013. Зокрема наголошено, що під час деклараційної кампанії податківці працюють за спеціальним режимом роботи, а саме: з початком деклараційної кампанії громадяни можуть отримати консультацію контакт-центру Інформаційно-довідкового департаменту ДПС щодня з 8 год. до 20 год. (крім суботи та неділі) за номером 0-800-501-007, а також безпосередньо у податковій інспекції та з’ясувати усі незрозумілі питання стосовно порядку заповнення та подання декларації.

Також під час «круглого столу» присутніх було  проінформовано проподаток про нерухомість.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.