Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Платникам податків Богодухівщини – якісний податковий сервіс

Про це повідомила начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна під час зустрічі із представниками ЗМІ.

З травня 2012 року з відкриттям Центру обслуговування платників податків у Богодухівському районі платники мають можливість отримати весь спектр адміністративних та податкових послуг щодо реєстрації, отримання консультації, проведення звірок, приймання звітності, послуг мережі Інтернет, видачі довідок тощо. Для зручності відвідувачів у Центрі діє зона Wi-Fi, на плазмовому екрані транслюються відеосюжети з питань застосування окремих положень податкового законодавства, ролики соціальної реклами з податкового законодавства, інша важлива для платників податків інформація. В Центрі є комп’ютери, які підключені до корпоративної мережі ДПС України та Єдиної бази податкових знань. До послуг відвідувачів центру - інформаційні стенди, папки з актуальною інформацією щодо діючих норм податкового законодавства, зразки заяв, інших дозвільних документів, форми декларацій, необхідні для сплати реквізити бюджетних рахунків тощо.

Щоденно до Центру обслуговування платників податків при ДПІ у Богодухівському районі звертається в середньому від 50 до 70 осіб. Всього ж на обліку перебуває 510 юридичних осіб, 1361 фізичних осіб – підприємців та 25579 фізичних осіб. З питань застосування податкового законодавства в Центрі отримали консультації більше 2-х тисяч платників.

Неупередженість та орієнтованість на платника, надання повної та достовірної інформації в максимально стислі терміни – саме на цих засадах ґрунтується діяльність сервісного центру. „Платник, який сповна і вчасно перераховує податки до бюджету, з повним правом має розраховувати на якісний податковий сервіс”, – зазначила начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Василівна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.