Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Актуальні питання на засіданні “круглого столу”

Актуальні питання на засіданні “круглого столу”

Минулого тижня в приміщенні ДПІ у Богодухівському районі відбулось засідання «круглого столу» з представниками громадських організацій району  начальника ДПІ Наталії Салигіної щодо кампанії декларування та легалізації доходів громадян.

Як повідомила учасникам засідання Наталія Василівна наразі триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2012 року та довела до присутніх, що в цьому році виконати свій конституційний обов’язок щодо подання декларації стало доступніше в зв’язку із можливістю кожному громадянину подати її через мережу Інтернет.

Не залишилось без уваги і питання щодо легалізації трудових стосунків та доходів громадян На жаль, факти виплат заробітної плати «в конвертах» та нелегального працевлаштування заробітчан на сьогодні залишається актуальним. Звернулась до учасників засідання не порушувати норми трудового і податкового законодавства та пам'ятати, що відкритість і сумлінність по всім складовим господарської діяльності неодмінно приносить дивіденди у вигляді росту авторитету підприємства як стабільного і надійного бізнес-партнера.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.