Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Займаєшся репетиторством? Декларуй доходи до 1 травня

Займаєшся репетиторством? Декларуй доходи до 1 травня

Репетиторство на сьогодні та сфера, яка важко контролюється і залишається тільки сподіватися на сумлінність суб’єктів, які надають подібні послуги. Це стосується і якості знань, і безпосередньо їх громадянської позиції. Довідково: заробіток від такого виду діяльності становить близько 30-200 гривень за одне заняття.

Не задекларовані або «доходи у конвертах» – це соціальна незахищеність самих репетиторів Стартувала кампанія зовнішнього незалежного оцінювання 2013.та втрати місцевого бюджету. Тоді як бюджет – це і соціальна підтримка малозабезпечених верств населення, і виплата пенсій та стипендій, і фінансування прогресивних та важливих державних програм і проектів.

ДПІ у Богодухіському районі запрошує громадян задекларувати свої доходи. До того ж у 2013 році це можна зробити як в електронному вигляді, так і на паперових носіях. У першому випадку це здійснюється завдяки веб-порталу Державної податкової служби України (_http://sts.gov.ua). Щоб надіслати Декларацію через Інтернет, необхідно буде отримати безкоштовний електронний ключ в Акредитованому центрі сертифікації ключів. Щодо другого варіанту, Ви можете прийти до Центру обслуговування платників податків за адресою м.Богодухів, вул.. Міліцейська 2-а, у будні з 9.00 до 20.00, у суботу до 16.00 та подати декларацію у паперовому вигляді. Ми чекаємо на Вас.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.