Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

При переміщенні валютних цінностей письмове декларування потрібне не завжди

При переміщенні валютних цінностей письмове декларування потрібне не завжди

Фізичні особи - резиденти мають право ввозити в  Україну та вивозити за її межі готівку в сумі, що  перевищує в еквіваленті 10 000 євро. Це відбувається тільки за умови письмового декларування та за наявності документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків у банках (фінансових установах). Строк дії таких документів - 30 календарних днів, починаючи з дня їх видачі.

У той же час готівку у сумі, що не перевищує в еквіваленті 10 000 євро, громадяни мають змогу переміщувати (ввозити та вивозити за межі України) без письмового декларування митному органу.

Водночас, юридичні особи ввозять готівку в Україну або вивозить її за межі України через повноважного представника без обмежень суми та за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі.

Повноважний представник декларує готівку, яку ввозить або вивозить за дорученням юридичної особи та власні кошти, окремо з використанням 2-х примірників митної декларації.

Нагадуємо, що норми переміщення грошових коштів через кордон України визначені Інструкцією про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України, затвердженою Постановою Правління Національного банку України від 27.05.2008 № 148.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.