Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Отримання свідоцтва про реєстрацію суб’єкта індустрії програмної продукції

Отримання свідоцтва про реєстрацію суб’єкта індустрії програмної продукції

З 1 січня 2013 р. для суб'єктів індустрії програмної продукції застосовується знижена ставка податку на прибуток підприємств у розмірі 5% від здійснення видів економічної діяльності. Таке зниження застосовується до 1 січня 2023 р.

Для застосування заниженої ставки податку на прибуток суб’єктам індустрії програмної продукції (далі – суб’єкт  ІПП) необхідно бути включеним до Реєстру суб’єктів ІПП, які застосовують особливості оподаткування. Як свідчення про включення до Реєстру є отримання ними Свідоцтва про реєстрацію суб’єкта ІПП як суб’єкта, який застосовує особливості оподаткування.

Для отримання свідоцтва про реєстрацію суб’єкта ІПП необхідно протягом попередніх чотирьох послідовних звітних кварталів сукупно одночасно відповідати таким критеріям:

- питома вага доходів суб'єкта від здійснення видів економічної діяльності з реалізації товарів, виконання робіт та надання послуг в індустрії програмної продукції (детально в пп. 1.5 пункту 15 підрозділу 10 розділу XX ПК), становить не менш як 70 відсотків доходів від усіх видів економічної діяльності з реалізації товарів, виконання робіт, надання послуг;

- первісна вартість основних засобів та нематеріальних активів суб'єкта перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня звітного року;

- у суб'єкта відсутній податковий борг;

- щодо суб'єкта судом не прийнято постанови про визнання боржника банкрутом відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Для отримання Свідоцтва суб’єкт ІПП подає до органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням Реєстраційну заяву.

Реєстраційна заява подається керівником або представником суб’єкта ІПП до відповідного органу державної податкової служби не пізніше ніж за  30 календарних днів до початку звітного кварталу, з якого зазначений суб’єкт передбачає отримати право на використання особливостей оподаткування.

Суб’єкт ІПП разом з Реєстраційною заявою подає фінансову звітність, копії первинних документів (засвідчені підписом платника податку або його посадовою особою та скріплені печаткою чи в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису, що підтверджують право на використання особливостей оподаткування.

Для підтвердження права суб’єкта ІПП на застосування особливостей оподаткування орган державної податкової служби має право провести документальну позапланову невиїзну перевірку платника для встановлення достовірності поданих платником документів. Така перевірка може бути проведена протягом десяти робочих днів, що настають за днем отримання Реєстраційної заяви.

У разі відсутності підстав для відмови суб’єкту ІПП в реєстрації як суб’єкта, який застосовує особливості оподаткування, орган державної податкової служби зобов’язаний протягом п’ятнадцяти робочих днів з дня отримання Реєстраційної заяви включити такого платника до Реєстру та видати йому або надіслати поштою з повідомленням про вручення Свідоцтво.

Наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2013 № 12 "Про затвердження Порядку ведення реєстру, форм реєстраційної заяви, заяви про анулювання реєстрації та свідоцтва про реєстрацію суб'єктів індустрії програмної продукції, які застосовують особливості оподаткування", який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31 січня 2013 р. за № 199/22731 затверджено форми реєстраційної заяви, заяви про анулювання  реєстрації та свідоцтва про реєстрацію суб'єктів індустрії програмної продукції.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.