Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Про особливості сплати податку на нерухоме майно при зміні власника або при спільній власності

Про особливості сплати податку на нерухоме майно при зміні власника або при спільній власності

З 1 січня 2013 року почав діяти податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Оскільки цей податок є новим, у власників житлової нерухомості виникають запитання щодо його застосування.

Наприклад, якщо протягом року об’єкт нерухомості змінює власника, податок обчислюється  для попереднього власника до початку того місяця, в якому він втратив право власності, а для нового – починаючи з місяця, в якому виникло таке право власності. 

Якщо ж об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній власності декількох фізичних осіб, то платником податку є власник кожної частки пропорційно до площі, якою володіє.

Нагадаємо, що ставки податку встановлюються сільською, селищною чи міською радою. Для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв.м, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв.м ставки податку не можуть перевищувати 1% розміру мінімальної заробітної плати за один квадратний метр житлової площі, встановленої на 01.01.13; для квартир більше 240 кв.м, та житлових будинків більше 500 кв.м ставка податку не перевищує 2,7 % розміру мінімальної заробітної плати за один квадратний метр житлової площі, встановленої на 01.01.13.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.