Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

20 лютого – останній день сплати авансових внесків з податку на прибуток

20 лютого – останній день сплати авансових внесків з податку на прибуток

Як зазначила начальник відділу оподаткування юридичних осіб ДПІ у Богодухівському районі Наталія Кучереко, змінами до Податкового кодексу України, які набрали чинності з 2013 року, передбачено що платники податку на прибуток (крім новостворених, виробників сільськогосподарської продукції, неприбуткових установ та платників, у яких доходи, що враховуються при визначені об’єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період не перевищують 10 мільйонів) щомісяця сплачують авансовий внесок з податку на прибуток у порядку і в строки, які встановлені для місячного податкового періоду, у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без надання податкової декларації.

Платники податку на прибуток підприємств, які відповідно до наведених вище норм Кодексу, починаючи з 2013 року подають річну податкову декларацію зі сплатою авансових внесків, у січні-лютому 2013 року сплачують авансовий внесок з цього податку в розмірі 1/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за дев’ять місяців 2012 року, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Отже, останній день сплати авансових внесків з податку на прибуток за лютий 2013 року - 20 лютого поточного року.

З реквізитами бюджетних рахунків для сплати авансових внесків з податку на прибуток можна ознайомитись на суб-сайті ДПС у Харківській області, а також у Центрі обслуговування платників податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.