Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Проблеми зарплатних боргів податківці та платники податків вирішують разом

Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати та доведення її до рівня не нижче мінімально встановленого – такі актуальні питання сьогодні на порядку денному у керівництва області та району. Не стоять осторонь їх вирішення і богодухівські податківці. Обговорити та знайти спільні шляхи усунення проблем у питанні заробітної плати, днями зібрались на нараді в приміщенні адміністрації керівники підприємств, які виплачують своїм працівникам зарплату нижче мінімальної заробітної плати. Начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салиніна зауважила, що дотримання норм трудового законодавства - обов’язок кожного працедавця, і не може бути будь-яких пояснень у тому, що зарплата працівника не „дотягується” навіть до мінімального рівня. Розмір зарплати напряму впливає на наповнення бюджету, що в свою чергу на фінансування соціальної сфери. Тому за результатами засідання прийнято рішення – кожен найманий працівник має отримувати зарплату не нижче мінімальної та без затримки.

Також Наталя Василівна звернула увагу присутніх на можливість платників у своїй діяльності використовувати сервіси податкової служби, а особливо актуальний в даний час такий сервіс, як „Заповнення декларації про майновий стан і доходи”.

Присутніх було проінформовано про Кампанію декларування 2013р., податок на нерухомість, та поінформовано про актуальні питання податкування з податку на прибуток, а сааме : порядок сплати авансових платежів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.