Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

ДПІ у Богодухівському районі: в адміністративних судах різних інстанцій перебуває на розгляді 31 справа на загальну суму 20,3 млн. грн.

Станом на 01 лютого 2013 року на розгляді в адміністративних судах України різних інстанцій за позовами ДПІ у Богодухівському районі до платників податків перебуває 10 справ (в т.ч. стягнення податкового боргу – 2 справи, припинення підприємницької діяльності – 6 справ, банкрутство – 2 справи) на загальну суму 6643,71. грн.

Протягом 2013 року юридичним сектором не передавалися до адміністративних судів позови про стягнення податкового боргу, однак три матеріали на стадії підготовки знаходяться у юридичному підрозділі. Протягом року на користь інспекції було задоволено 7 справ на загальну суму 12,2 млн. грн.

Також фахівцями ДПІ у Богодухівському районі було підготовлено та подано до Харківського окружного адміністративного суду 5 адміністративних позовів про припинення підприємницької діяльності платників податків.

У 2013 році працівники юридичного сектору забезпечили представництво інтересів держави в особі ДПІ у Богодухівському районі в 2 судових засіданнях.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.