Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Подання декларації державними службовцями

Подання декларації державними службовцями-зазначені у пп. «є» п.176.1 ст.176 Податкового кодексу від двох і більше податкових агентів, і якщо при цьому загальна річна Статтею 13 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 р. №3723 визначено, що особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, подає за місцем майбутньої служби декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Така декларація подається до 1 квітня за місцем служби державного службовця за формою, встановленою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 р. №3206.

Водночас державні службовці, які декларують майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру відповідно до цього Закону у випадках, передбачених розділом IV Податкового кодексу, подають податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) (п.179.11 ст.179 Податкового кодексу).

Податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб, - до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV цього Кодексу (пп.49.18.4 п.49.18 ст.49 Податкового кодексу).

Форму податкової декларації, у якій необхідно відображати отримані доходи за 2012 р., затверджено наказом №1395.

Пунктом 179.2 ст.179 Податкового кодексу передбачено, що відповідно до розділу IV цього Кодексу обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

-від податкових агентів, які згідно з цим розділом не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

-виключно від одного податкового агентанезалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків прямо передбачених цим розділом;

-від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів, за якими було сплачено податок відповідно до цього розділу;

-у вигляді об’єктів спадщини, які відповідно до цього розділу оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п.174.3 ст.174 зазначеного Кодексу;

-зазначені у пунктах 167.2 -167.4 ст.167 цього Кодексу, крім випадків, коли декларування таких доходів прямо передбачено відповідними нормами цього розділу;

сума оподатковуваних доходів, нарахованих (виплачених, наданих) такими податковими агентами, не перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.

Отже, державні службовці та особи, які претендують на зайняття посади державного службовця, що декларують майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру відповідно до Закону № 3206, подають до 01.05.2013 р. податкову декларацію виключно у випадках, передбачених розділом IV Податкового кодексу (п.179.11 ст.179 цього Кодексу). Зокрема, у разі отримання інвестиційного прибутку, нецільової благодійної допомоги, доходів від надання в оренду майна тощо.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.