Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Нові сервіси дозволять платнику отримувати відповідь податківців on-line

Наразі сервісних запитів, які платники податків можуть надіслати до ДПС України та в електронному вигляді отримати на них відповідь, нараховується 20. Усі вони були запроваджені впродовж 2012 року. Аналітика показує, що  найбільшою популярністю у платників податків користуються 4 запити:

- щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних;

- щодо розрахунків з бюджетом;

- заява на отримання довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів;

- щодо отримання інформації з Реєстру платників ПДВ.

Окрім найбільш запитуваних, державна податкова служба пропонує ще ряд сервісів, які надають платнику податків повну інформацію щодо виявлених  розбіжностей та  помилок у  поданих звітних документах. Зокрема, результати перевірки податкового зобов’язання/податкового кредиту, результати перевірки співставлення даних реєстрів виданих та отриманих податкових накладних, результати перевірки податкової звітності з ПДВ, податку на прибуток, акцизного податку або розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, результати перевірки реєстрів виданих та отриманих податкових накладних та даними митних органів.

Утім, зауважимо, що надіслати запит та отримати на нього відповідь у електронному вигляді можуть лише ті платники, хто звітує до податкової через Інтернет із використанням власного цифрового підпису (електронного ключа).

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.