Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

У січні 2013 року бізнес-актив Богодухівщини спрямував до казни 8,0 мільйонів гривень

«Результати наповнення бюджету свідчать, що вдосконалення процедур адміністрування податків та впровадження нових електронних сервісів для платників, сприяє стабільному добровільному наповненню державної скарбниці» - про це повідомила начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна під час пресс-конференції із ЗМІ.

94 відсотка всіх платежів за січень сплачено добровільно. До Зведеного бюджету надійшло 8,0 млн. грн., Державний бюджет отримав 5,4 млн. грн., до Місцевого бюджету спрямовано 2,6 млн грн.

Також Наталія Василівна поінформувала, що 1 січня розпочато кампанію по декларуванню доходів громадян.  Хочу принагідно інформувати, що для зручності обслуговування платників Державна податкова служба впровадила сервіс „Заповнення декларації про майновий стан і доходи”. Новація дає можливість як приватним підприємцям, так і громадянам заповнити документ в електронному вигляді. Заповнена декларація та додатки до неї зберігаються у файл і можуть були направлені до податкового органу, за умови дотримання вимог електронного цифрового підпису, або ж роздруковані. В іншому випадку декларацію можна подати особисто в податкову інспекцію – залі центру обслуговування платників податків, де компетентні фахівці надають консультаційні послуги та практичну допомогу з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 20.00 год., а також у суботу з 9.00 год. до 16.00 год.

 Щиро сподіваюся, що кожен з громадянин захоче зробити свій внесок у розвиток економіки рідного краю, а також взяти активну участь у Всеукраїнській широкомасштабній кампанії „Декларуй. Україну будуй!”.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.