Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Діалог між податківцями та платниками податків

Нещодавно в ДПІ у Богодухівському районі відбулося нарада щодо обговорення питань подачі звітності в електронному вигляді, легалізації доходів громадян, проведення кампанії декларування доходів громадян у 2013 році, запобігання проявам корупції та популяризації офіційного видання ДПС України – «Вісник податкової служби України», - за участі начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталії Салигіної та бізнес-спільноти району.

На сьогоднішній день одне з найактуальніших питань - це подання звітності в електронному вигляді, - зазначила Наталія Василівна. На даний час в ДПІ вже 100% юридичних осіб, платників ПДВ, подають звітність через Інтернет. Все більше і більше приватних підприємців цікавляться даним сервісом. Так, вже в 2013 році більше, як 250 приватних підприємців отримали електронні ключ.

Однією із пропозицій, наданою після проведеного заходу від учасників «круглого столу» – це створення при ДПІ у Богодухівському районі відділення зазначеного центру, так як чимало платників податків бажають звітуватись в електронному вигляді та не мають змоги звернутись за послугою отримання ключів до м. Харкова.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.