Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Безкоштовні сервіси ДПС України гарантують платникам податків ряд переваг

Про це повідомила начальник ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна під час зустрічі із ЗМІ. На веб-порталі Державної податкової служби України запроваджені інформаційні безкоштовні електронні сервіси: «Дізнайся більше  про свого бізнес-партнера», «Дані з реєстру платників ПДВ», «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку», «Анульовані свідоцтва платників ПДВ», «Електронний кабінет платника податків», які гарантують підприємливим людям Богодухівщини нові можливості в інформуванні та сучасні комп’ютерні технології скорочення документообігу.

Для інформаційної підтримки та технічної допомоги платникам податків у ДПС України створено call - центр, в якому представникам бізнесу надаються консультації з питань подання податкової звітності та реєстрації податкових накладних в електронному вигляді.

Окрім того, Державною податковою службою України підписано Меморандум із компаніями, які розробляють сучасне програмне забезпечення для ринку фінансових послуг. Досягнуті домовленості дають можливість клієнтам компаній - учасниць Меморандуму безкоштовно подавати звітність до податкової, використовуючи в роботі такі електронні послуги, як «ДПС України» та «Айфін» .

Саме таке сучасне програмне забезпечення гарантує захищену передачу звітів в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису до ДПС України, а також Пенсійного фонду України та Статистичного управління України.

«Майбутнє саме за такими сучасними сервісними послугами – вже випробуваними, комфортними та корисними, які суттєво економлять час наших платників, дають унікальну можливість розвивати і зміцнювати свій власний бізнес, користуючись при цьому консультаціями податківців , »- зазначила Наталія Василівна.

Також начальник ДПІ наголосила, що представники малого та середнього бізнесу можуть отримати вичерпні роз’яснення щодо процесу подання податкової звітності засобами Інтернет-зв’язку в Центрі обслуговування платників податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.