Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До 1 травня поточного року подайте податкову декларацію про майновий стан і доходи!

До уваги громадяни, які протягом 2012 року:

- отримали у спадщину та/або у дарунок майно, майнові та/або немайнові права від осіб, що не є членами сім’ї першого ступеню споріднення (відповідно до ст.174 Податкового Кодексу України);

- мають у власності земельні ділянки: садівництва та/або для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та/або для індивідуального дачного будівництва, особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості) сукупний розмір яких перевищує2 гата використовували їх самостійно (не надають в оренду) – вирощували, відгодовували, збирали, виготовляли, обробляли, переробляли сільськогосподарську продукцію (відповідно до пп.165.1.24 п.164.1 ст. 165 Податкового Кодексу України);

- отримали інвестиційні прибутки (відповідно до пп. 170.2.2 п.170.2 ст. 170 Податкового Кодексу України);

- отримали дохід у вигляді скасування заборгованості, за якими минув строк позовної давності (відповідно до пп.164.2.7 п. 164.2. ст.164 Податкового Кодексу України);

- надавали рухоме та/або нерухоме майно в оренду особам, які не є податковими агентами (відповідно до пп.170.1.5 п. 170 ст. 170 Податкового Кодексу України)

зобов’язані до 1 травня поточного року подати податкову декларацію про майновий стан і доходи та відповідні додатки до неї.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.