Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Перейшли на загальну систему оподаткування наприкінці року – звітуйте про майновий стан і доходи тільки за IV квартал 2012 року

Якщо фізична особа-підприємець з 01.10.2012 року перейшла зі спрощеної системи оподаткування на загальну, то така особа зобов’язана подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за IV квартал 2012 року. Декларація подається до органу ДПС за місцем реєстрації суб’єкта господарювання протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Граничним строком подання декларації є 11.02.2013 р.

При цьому, така податкова декларація прирівнюється до річної податкової декларації.

Це положення стосується і підприємців, які у IV квартал 2012 рокупройшли державну реєстрацію та обрали для себе загальну систему оподаткування.

Відповідна норма передбачена ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.