Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Існуюча система реєстрації податкових накладних ефективна і не потребує змін

Міністерство доходів та зборів України відзначає, що існуючий на сьогодні порядок реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних є ефективним з точки зору адміністрування податку на додану вартість та попередження формування схемних кредитів з відшкодування цього податку.

Кількість платників, які здійснили реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі у 2012 році, зросла більш ніж у 5,5 раза та складає 133,6 тис.платників (у 2011 році реєстрували податкові накладні 23,5 тис.платників).

У разі, якщо підприємство заявляє кредит за незареєстрованою накладною, йому автоматично надсилається електронне повідомлення. Таким чином, у платника є час і можливість, щоб виправити допущені технічні помилки та уникнути їх у майбутньому. Про ефективність сервісу говорить той факт, що з травня 2012 року, коли система почала працювати, кількість надісланих повідомлень зменшилась вдвічі – з 7 до 3,5 тис.

На думку фахівців Міндоходів, існуюча система реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі не потребує змін, які, зокрема, запропоновані у законопроекті №2034 «Про внесення змін до Податкового кодексу України ( щодо удосконалення деяких положень Податкового кодексу України)». Відмова від принципу солідарної відповідальності при формуванні податкового кредиту та надання платнику можливості претендувати на податковий кредит, навіть якщо його контрагент не вніс накладну до реєстру, може призвести до махінацій із формуванням податкового кредиту і, як наслідок, до втрат державного бюджету через формування «схемних кредитів» на відшкодування ПДВ.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.